Spring til indhold

Kurv

Din kurv er tom

LET'S GET STARTED

SPAR OP TIL 70% PÅ ALT SALE

SHOP SALE

OPGRADER DINE BASICS

Shop 2 for 350 kr.

Populære produkter

Amariella-M_Java_Model_0
Salgspris1.000,00 kr
Salgspris1.000,00 kr
Calanthi-M_Serenity_Model_0
Salgspris450,00 kr
Salgspris450,00 kr
Tourbonna-M_Sugar_Model_0
Salgspris550,00 kr
Pija tie-M_Grey Green_Model_0
Salgspris700,00 kr

GIV MIG BESKED

Tilmeld dig for at få besked, når produktet er på lager igen.

FAQ VIP

Er jeg VIP? 
Det er du, hvis du er medlem af MyMessage. Find din nærmeste butik ved at klikke her.

Jeg er ikke MyMessage medlem. Hvad gør jeg?
Du kan nemt blive medlem af MyMessage i butikken på dagen eller ved at klikke her. Som medlem optjener du bl.a. point på dine køb i butik, der kan bruges som rabat ved fremtidige køb.
Læs mere her.

Kan varer købt under VIP byttes igen?
Ja, du kan bytte ubrugte varer med originale prismærker ved fremvisning af kvittering. Du har, som altid, 14 dages fuld returret og mulighed for pengene tilbage. Dette gælder både i butikken og online.

Bliver varer undtaget? 
Få varer er undtaget. Rabatten gælder ikke på i forvejen nedsatte varer og gavekort og kan ikke kombineres med andre tilbud. Gælder ikke med tilbagevirkende kraft.

Jeg har købt en vare indenfor de sidste 14 dage til fuld pris; den er ikke taget i brug, og jeg har kvittering. Kan jeg få differencen udbetalt?
Ja, du kan godt returnere din vare, såfremt den er ubrugt og med original hangtag. Hvis du ønsker rabat på en vare, skal den købes under VIP-kampagnen.

Jeg har købt en vare indenfor de sidste 14 dage til fuld pris, den er taget i brug. Kan jeg få differencen udbetalt? 
Nej, retten til at returnere en vare ophører, når den er taget i brug, så det kan du desværre ikke.